Επίδοση βαθμολογίας Α΄ τριμήνου 2023-2024

Αγαπητοί γονείς,

Σας ενημερώνουμε ότι τη Δευτέρα 18 Δεκεμβρίου 2023, από 13.15 – 14.00, θα δοθούν οι Έλεγχοι Προόδου του Α΄ τριμήνου 2023-24 των μαθητών/τριών των Γ1΄, Γ2΄, Δ1΄, Δ2΄, Ε1΄, Ε2΄, Στ΄ τάξεων και θα γίνει η προφορική ενημέρωση των γονέων των μαθητών/τριών των Α΄ και Β΄ τάξεων. Οι ενημερώσεις και η επίδοση των βαθμολογιών θα γίνει ως εξής:

Α΄τάξη:  στην αίθουσα της Α΄ τάξης (Α΄όροφος)

Β΄τάξη: στη βιβλιοθήκη του σχολείου

Γ1’  τάξη: στο γραφείο των δασκάλων (ισόγειο)

Γ2’ τάξη: στην αίθουσα της Γ2΄ τάξης (Α΄ όροφος)

Δ1’ τάξη: στην αίθουσα της Δ1΄τάξης (Β΄ όροφος)

Δ2΄ τάξη:  στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων (ισόγειο)

Ε1΄τάξη: στην αίθουσα της Ε1΄τάξης (Β΄ όροφος)

Ε2΄τάξη: στην αίθουσα της Ε2΄τάξης (Β΄ όροφος)

Στ΄ τάξη: στην αίθουσα της ΣΤ΄τάξης (Β΄ όροφος)

Τμήμα Ένταξης : στην αίθουσά της στον Α΄όροφο

Αγγλικά: στην αίθουσά της (Β ΄όροφος) (για τις τάξεις Γ, Δ΄, Ε΄, Στ΄)

Πληροφορική: στην αίθουσα πληροφορικής (Α΄ όροφος)

Φυσική Αγωγή:   στο γραφείο των δασκάλων (ισόγειο)

Γερμανικά : στο γραφείο των δασκάλων (ισόγειο)

Για τους/τις υπόλοιπους/ες εκπαιδευτικούς ειδικοτήτων ισχύουν οι τηλεφωνικές επικοινωνίες που είναι αναρτημένες στην ιστοσελίδα του σχολείου (https://7dim-kifis-new.att.sch.gr/) διότι δεν βρίσκονται καθημερινά στη σχολική μας μονάδα, λόγω της εργασίας τους και σε άλλα σχολεία.

Παρακαλούμε να φροντίσετε για την επίβλεψη των παιδιών σας κατά τη διάρκεια επίδοσης της βαθμολογίας καθώς δεν υπάρχουν διαθέσιμοι εκπαιδευτικοί και οι πόρτες του σχολείου θα είναι  ανοιχτές.

Βεβαιώσεις εργασίας θα χορηγούνται από το γραφείο της Διεύθυνσης.

Σημειώνουμε ότι τα έντυπα των ελέγχων θα παραδίδονται ΜΟΝΟ στους γονείς/κηδεμόνες των μαθητών/τριών και ΟΧΙ σε συγγενικά ή τρίτα πρόσωπα.

Εκ της Διευθύνσεως