Επιμορφωτική συνάντηση Διευθυντών- Διευθυντριών στο σχολείο μας

Την Παρασκευή 23/02/2024 και μεταξύ των ωρών 9.30 – 13.30 πραγματοποιήθηκε επιμορφωτική συνάντηση Διευθυντών και Διευθυντριών της 10ης Θέσης Π.Ε. Β’  Αθήνας, η οποία προγραμματίστηκε από τη Σύμβουλο Εκπαίδευσης Δρ. Χαρίκλεια Μπούτα με εισηγητή τον : Δρ. Δημήτριο Χαλκιώτη, Καθηγητή – Σύμβουλο του Ελληνικού Ανοικτού Πανεπιστημίου, Τακτικό Διδακτικό Μέλος του ΕΚΔΔΑ και θέμα: ” Εκπαιδευτική Διοίκηση: Λήψη αποφάσεων και Διαχείριση κρίσεων”.

Μαζί μας ήταν, επίσης, και η Σύμβουλος Ειδικής Αγωγής Αργυρούλα Πέτρου. Τους ευχαριστούμε όλους, εκπαιδευτές και εκπαιδευόμενους, για την τόσο εποικοδομητική, επιμορφωτική συνάντηση.

Η Διευθύντρια της σχολικής μονάδας

Φιλιώ Τσικνάκου